Kompiuterių priežiūra - UAB Comprana

Kompiuterių priežiūra

Jau greičiausiai pastebėjote, jog dingus internetui ar sustreikavus kompiuteriui Jūsų verslas sustingsta ir tampa beveik neveiksnus.

IT ūkio priežiūrai yra reikalinga atitinkama kvalifikacija ir patirtis, kuriai įgyti Jums dažniausiai pritrūksta laiko. Kurti dar vieną darbo vietą IT specialistui yra labai brangu, o studentai anksčiau ar vėliau tampa tokių įmonių, kaip mes darbuotojai ir nebegali arba nebenori operatyviai reaguoti į jus ištikusias problemas.

 

Tad mes Jums siūlome savo žinias, įgudžius, patirtį ir operatyvumą už patrauklią kainą. Jums siūlome ne tik IT ūkio priežiūros paslaugas, bet taip pat galime konsultuoti nesudėtingus kasdien iškylančius klausimus dirbant su tokiomis programomis, kaip MS Word ar MS Excel ir panašiomis programomis.

Siūlome tokius įmonės kompiuterių priežiūros planus:

Nuotolinė kompiuterių priežiūra - IT ūkis prižiūrimas nuotoliniu būdu, kai Jums iškyla atitinkamos problemos, prisijungiant prie Jūsų įmonės kompiuterių atitinkamomis programomis per internetą. Ir teikiamos konsultacijos telefonu. Yra papildomai apmokami vizitai į įmonę.

Įprasta įmonės kompiuterių priežiūra - IT ūkis yra prižiūrimas profilaktiškai kartą į mėnesį atvykstant į Jūsų biurą ir atliekant profilaktinius veiksmus: diegiami programų atnaujinimai, daromos atsarginės kopijos ir pan.. Papildomi iškvietimai nėra apmokami.

© 2011 UAB Comprana. Kompiuterinių sistemų sprendimai Jums.