Interneto svetainių kūrimas - UAB Comprana

Interneto svetainių kūrimas

Internetinės sistemos

Tai interneto svetainės, kurios ne tik atlieka informacijos pateikimo funkciją, bet ir kitokį funkcionalumą. Kadangi internetinės sistemos yra programuojamos, tai jų funkcionalumui ribų beveik nėra. Internetinėse svetainėse galima atlikti:

Interneto svetainių kūrimas

Atliekame interneto svetainių kūrimo, priežiūros ir optimizavimo darbus. Kuriame individualias internetines sistemas.

Esame surinkę ilgalaikę patirtį, interneto svetainių ir internetinių sitemų kūrime, turinčių darbuotojų komandą. Kuri gali profesionaliai įgyvendinti Jūsų interneto svetainės viziją.

Internetinės svetainės kūrimo etapai:

Gerai organizuojant darbus, galima lygegrečiai vykdyti visus etapus. Iš patirties žinome, jog ilgiausią laiko dalį užima individualaus internetinės svetainės dizaino maketo derinimas ir turinio sukūrimas. Todėl labai raginame savo klientus dirbti kartu. Kol mes kuriame Jūsų veiklą atspindinčią internetinę svetainę, Jūs kurkite internetinės svetainės tekstus, rinkite nuotraukas, kurias norėsite pateikti svetainėje ir kitais būdais aktyviai bendradarbiaukite su mumis, nes tik aktyvus bendradarbiavimas lemia kokybišką ir išbaigtą galutinį produktą.

Internetinio tinklapio turinio valdymo sistema

Internetinių svetainių turinio valdymui yra naudojamos turinio valdymo sistemos (toliau TVS). Tai sistemos, kurios leidžia nesudėtingai ir greitai keisti internetinės svetainės turinį. Naudojant  internetinių svetainių turinio valdymo sistemą yra atskiriamas tinklapio turinys, funkcionalumas ir išvedamas vaizdas (dizainas):

Klientas turinio valdymo sistemos pagalba gali:

Kodėl Jums reikalinga turinio valdymo sistema?

Su Turinio valdymo sistema, Jūs patys galėsite valdyti savo svetainės turinį. TVS yra sukurta eiliniams vartotojams, kuriems nereikia turėti specifinių žinių internetiniame programavime. Galima bet kada papildyti Jūsų svetainės funkcionalumą. Keičiant internetinio tinklapio dizainą nepasikeis jo funkcionalumas ir turinys.

Turinio valdymo sistemas dažniausiai sudaro:

Turinio valdymo sistemų tipai

*(priklauso nuo vartotojų skaičiaus)

© 2011 UAB Comprana. Kompiuterinių sistemų sprendimai Jums.